O firmie

O firmie

Specjalizujemy się  w produkcji mebli fornirowanych, lakierowanych i z drewna.  Na życzenie naszych klientów możemy również wyprodukować meble z każdego innego materiału.

 

Wykonujemy meble do wszystkich pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia, np. pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni. Są to meble według naszych własnych rozwiązań lub  dostarczonych przez Państwa  projektów. Pomagamy także zaprojektować rozwiązanie danego pomieszczenia według pomysłu klienta. W takich sytuacjach wspomagamy Państwa bazą zrealizowanych zamówień lub  katalogami oraz przygotowując projekty aranżacji.

Nasze działania zaczynamy od wysłuchania Państwa oczekiwań i pomysłów, często w miejscu które ma być umeblowane. Przygotowany przez nas  lub dostarczony przez Państwa projekt, kalkulujemy w taki sposób,  aby możliwe było podjęcie decyzji wykonawczej. Wszystko po to, abyście mogli Państwo mieszkać w niepowtarzalnym, ładnym i przytulnym miejscu, ciesząc się wyglądem i jakością posiadanych mebli.

Realizujemy również indywidualne zamówienia projektantów wnętrz.

Nasze atuty to przede wszystkim to, że słuchamy z uwagą klienta, podpowiadamy możliwości ale też nie boimy się szukać niestandardowych rozwiązań. Dbamy o jakość i każdy szczegół, korzystamy z rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów, takich jak  BLUM, HETTICH ADLER itp. Kolor barwienia drewna, fornir i połyskowość oraz  wiele innych elementów wykończenia mebli, możecie Państwo indywidualnie wybrać z prezentowanych wzorników lub dostarczanych katalogów.

Gotowe meble dostarczamy pod wskazany adres oraz montujemy lub tylko ustawiamy przygotowując je do użytkowania.

Zlecenia realizujemy we własnym zakładzie położonym w Bosutowie przy północnej granicy Krakowa. Działalność prowadzimy od 1991 roku.

© 2022 MEBLE FORYŚ.
Wszelkie prawa zastrzezone.
Strony internetowe