Architekt

Architekt wnętrz do Państwa dyspozycji

Zapraszamy do skorzystania w naszej firmie z usług architekta wnętrz. Z pomocą architekta zaplanujesz meble, zaprojektujesz kuchnie lub zabudujesz szafy. Architekt przygotuje wizualizacje mebli i całych pomieszczeń dopasowanych do Twoich oczekiwań jaki i wymiarów oraz możliwości jakie stwarza wnętrze. Zaakceptowane wizualizacje zostaną przełożone na projekty wykonawcze mebli, kuchni według twoich wymiarów czy też całego mieszkania. Architekt dojedzie pod wskazany adres w Krakowie jak i szeroko rozumianych okolicach Krakowa.

arch. Marta Sienko.

Posiada potrzebną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu procesu projektowego od fazy koncepcji i uzgodnień, poprzez projekt i na realizacji z nadzorem skończywszy. 

Empatia i intuicja pomagają jej wsłuchać się w oczekiwania klienta, bo to właśnie klient w procesie projektowym ma głos najważniejszy i ostateczny, a jego potrzeby i upodobania zajmują pierwsze miejsce. Przestrzeń która powstaje, ma być bowiem w pełni dostosowana do stylu życia i charakteru właścicieli oraz zapewniać im komfort, funkcjonalność i wygodę życia na codzień.

© 2022 MEBLE FORYŚ.
Wszelkie prawa zastrzezone.
Strony internetowe